Медсестринство в онкології

Перейти до змісту

Головне меню

Алгоритми

Перелік практичних навичок
Предмет
"Онкологія"
Спеціальність
"Сестринська справа"

Основне джерело матеріалу:
Медсестринство в онкології: підручник / Л.M. Ковальчук, О.М. Парійчук, І.І. Романишин та ін.; за ред. Л.M. Ковальчука. — К.: ВСВ “Медицина”, 2011.1. Обстеження периферичних лімфатичних вузлів.2. Взяття крові з вени для біохімічного дослідження.3. Забір матеріалу для цитологічного дослідження шийки матки.4. Навчання пацієнтки самообстеженню грудних залоз.5. Методика і техніка перев’язки.6. Годування пацієнта через гастростому.7. Катетеризація сечового міхура у чоловіків гумовим катетером Фолея.8. Катетеризація сечового міхура у жінок гумовим катетером Фолея.9. Підготовка пацієнта до екстренної та  планової операції.10. Підготовка пацієнта та асистування під час цитологічного дослідження.11. Підготовка хворого та асистування під час гастродуоденоскопії.12. Підготовка пацієнта до колоноскопії, ректороманоскопії.13. Підготовка хворого до рентгенологічного обстеження шлунка, іригоскопії.14. Підготовка пацієнта та асистування під час бронхоскопії.15. Підготовка пацієнта та асистування під час пункції плевральної порожнини.16. Підготовка пацієнта та асистування під час пункційної біопсії.


17. Підготовка пацієнтки та  набору інструментів для біопсії шийки матки.18. Підготовка до проведення діагностичного вишкрібання слизової оболонки тіла матки та каналу шийки матки.19. Підготовка пацієнтки до електроексцизії, асистування лікарю.

20. Підготовка пацієнта до цистоскопії.


21. Підготовка хворого до рентгенологічного обстеження нирок і сечовивідних шляхів.


22. Підготовка пацієнта та асистування під час пункції сечового міхура.23. Профілактика пролежнів.24. Догляд за пацієнтами після операцій на органах черевної порожнини.25. Догляд за пацієнтом з колостомою, навчання пацієнта догляду за колостомою.26. Догляд за пацієнтами після операцій на органах сечової і статевої систем.27. Догляд за пацієнтами після операцій на щелепнолицевій ділянці.


28. Догляд за пацієнтами з трахеостомою.


29. Догляд за пацієнтами після операцій на щитоподібній залозі.


30. Догляд за пацієнтами в післяопераційний період.31. Перша допомога при носовій кровотечі.32. Техніка проведення передньої тампонади носа.


33. Надання невідкладної допомоги та догляд  за пацієнтами при шлунково-кишковій кровотечі.


34. Надання невідкладної допомоги при легеневій кровотечі.

 
Назад до змісту | Назад до головного меню